Filip Kuźniak - Rowerzysta długodystansowy, biegacz

Liczba komentarzy: 0

Filip kupił od nas latarkę HP30 w dobrej cenie :)

 

Filip tak pisze o nas i naszej latarce:

"Jeszcze raz dziękuję za wsparcie przez Was przedsięwzięcia Główny Słońcem Spalony 48. Fenix na pewno pomoże mi lepiej przetrwać mój wyścig z czasem na 500 km trasie z Wołosatego do Ustronia."

 

Pasjonat tak pisze o sobie na swojej stronie:

"Ta kronika mogłaby być o pasji. Bo On należy do tych co pasją żyją. Ale nie – kronika będzie o Jego skrawkach wolności. Tak nazywa te chwile, gdy albo rozmyślnie, albo zupełnie nieświadomie wychodzi poza ograniczenia i ścieżki, które wyznacza mu otoczenie.  Nie będzie to jednak manifest buntu. Absolutnie nie! To raczej opowiadania o spontanicznym pójściu chociaż przez chwilę obok utartych dróg. Czasem też w poprzek ścieżek, które sam sobie narzucił.

Chcę Ci opowiedzieć o Jego chwilach samotności w górach, o szepcie przyrody, który Ty też usłyszeć możesz jeśli tylko bardzo tego zechcesz. On  w górach znajduje swoje skrawki wolności. Na rowerze, pieszo. Jadąc, gnając, biegnąc gdzie mu się zachce. Porozmawiam z Nim by pokazać Ci jak przez wiele lat dojrzewały jego motywacje.

Będzie czasem filozoficznie i banalnie, może będzie ciężko, może będzie też lekko. Zobaczymy. Zadecyduje chwila.

Niewątpliwie jednym z wątków przewodnich będą Jego dwa projekty „Główny Słońcem Spalony 48” i „Główny Mrozem Skuty 72”. Postaram się opisać  przygotowania i zmaganie się z Głównym Szlakiem Beskidzkim na rowerze odpowiednio w lecie 2016 i zimie 2017. Będę w Jego podróży najbliższym wsparciem i pasażerem.

Prosił by tą kronikę napisać dla Jego potomków i  wszystkich tych, którzy w tym świecie pełnym ograniczeń poszukują swoich skrawków wolności. Czy Ty też ich szukasz? Wierz mi – są na wyciągnięcie Twojej ręki. W mgnieniu oka możesz z nich czerpać nieograniczoną radość."

 

 

Strona Filipa:

kiedygdziekolwiek.com

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog

Archiwum

nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Sklep internetowy od home.pl