Promocje

Latarka diodowa Fenix E30R

Fenix E30R to długo oczekiwana latarka codziennego użytku o imponującym strumieniu światła 1600 lumenów, z funkcją ładowania akumulatora za pomocą magnetycznego portu USB oraz wygodną obsługą za pomocą bocznego włącznika.

299,00 zł 319,00 zł
Latarka diodowa Fenix HM65R czołówka

Fenix HM65R to limitowana wersja nowej latarki czołowej wyposażonej w dwa emitery światła o sumarycznym strumieniu 1400 lumenów, system ładowania przez port USB-C oraz wytrzymałą aluminiową obudowę.

359,00 zł 399,00 zł
Latarka diodowa Fenix TK65R

 TK65R to wysokowydajna latarka, która może być stosowana w zadaniach specjalnych związanych z bezpieczeństwem i dla grup interwencyjnych.

699,00 zł 869,00 zł

Latarka diodowa Fenix WF05E

Latarka diodowa Fenix WF05E
169,00 zł
Produkt jest dostępny
Wysyłka w 24 h
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

039-394

Producent:
Fenix
szt.

Fenix WF05E to niewielka, lekka i łatwa w przenoszeniu latarka, zapewniająca niewielki, ale w pełni bezpieczny strumień światła 85 lumenów.

Tubus latarki wykonano z lekkiego aluminium lotniczego, stopu, który jest odporny na utlenianie oraz uszkodzenia mechaniczne.

Latarkę można wygodnie przenosić w kieszeni lub oporządzenie dzięki zastosowaniu polimerowego klipsa o właściwościach antystatycznych i przeciwwybuchowych.

Źródłem światła jest popularna dioda Cree XP-G2 emitująca wiązkę o neutralnej barwie, której iluminacja nie męczy oczu, a oświetlone przedmioty wierniej oddają swoje kolory i szczegóły. Włączenia, wyłączenia oraz zmiany jasności dokonujemy poprzez okręcenie głowicy latarki.

Użytkownik ma do wyboru 3 tryby jasności: wysoki 85 lumenów, średni 30 lumenów oraz niski 10 lumenów. Latarka zasilana jest dwoma alkalicznymi bateriami AA. Producent zastrzega konieczność użytkowania wyłącznie wskazanych przed niego baterii.

Fenix WF05E ma fizyczne zabezpieczenie przed odwróconą polaryzacją oraz wysoką klasę ochrony IP68 oznaczającą, że urządzenie jest odporne na kurz, pył, mocny deszcz, pełne zanurzenie w wodzie na głębokość 2 mm (przez 30 minut) oraz upadek z wysokości 1 m.

Fenix WF05E przeszedł rygorystyczne testy i posiada certyfikat IECEx, ATEX i CSA, który dopuszcza urządzenie do pracy w środowiskach szczególnie niebezpiecznych tj.:

  • Strefa 1– przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa składająca się z mieszaniny powietrza i substancji palnych w postaci gazów, mgieł, par może czasami powstać w trakcie normalnego użytkowania.
  • Strefa 2– przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa składająca się z mieszaniny powietrza i substancji palnych w postaci gazów, mgieł, zazwyczaj nie występuje podczas normalnego użytkowania, istnieje jednak ryzyko jej pojawienia się i krótkiego występowania
  • Strefa 21 – przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa składa się z obłoku pyłu palnego w powietrzu, może sporadycznie wystąpić w trakcie normalnego użytkowania
  • Strefa 22 – przestrzeń, w której atmosfera wybuchowa składa się z obłoku pyłu palnego w powietrzu, nie występuje w trakcie normalnego użytkowania, istnieje jednak ryzyko jej pojawienia się i krótkiego występowania.

W latarce należy stosować wyłącznie wskazane modele baterii:

  • Energizer E92,
  • Duracell MN2400,
  • Panasonic LR03XWA 

Przedstawione parametry uzyskano w warunkach laboratoryjnych. Podczas testów wykorzystywano baterie alkaliczne Energizer E92.

Dioda Tryb Maks. strumień świetlny [lm] Maks. czas pracy [h min] Maksymalny zasięg [m] Maks. światłość [cd]
biała wysoki 85 11 h 30 min 54 724
średni 30 35 h 29 210
niski 10 80 h 18 77


 

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy od home.pl